«ҮЗДІК ҒЫЛЫМИ ЖОБА-2019» АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БАЙҚАУЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗДАР ТІЗІМІ

0
809
19\20 Физика-математикалық (секциялар: физика, математика, информатика, экономика); Ғылыми-жаратылыстану (секциялар: биология, химия, адам денсаулығы, тб); Лингвистикалық (секциялар: әдебиеттану, тіл білімі); Гуманитарлық (секциялар: тарих, өлкетану, этномәдениеттану).
1 орын Абдрасил Айым Ерболатқызы

Ғазиз Азиза

Дүйсенбек Рахман Еркебұланұлы

Жұмабекұлы Мансур

Серікбол Дархан Дастанұлы

Алжанбайқызы Ділдә,

Хайратқызы Кәусар

Асылбек Амира,

Жоланова Асылжан

Бейсенбек Нұрислам

Айтбай Эльдана Болатқызы

Анварова Мелек

Арсланова Ясмина Ильнуровна

Әшір Жанболат

Медеубек Жансу

Муханов Алдияр

Назурла Айзере Асханқызы

Пазаева Лейла Ахметовна

Шоқы Шаухар Сабыржанұлы

Шырынбек Нұрай

Абжатова Айғаным Архатқызы

Жұмағали Амина

Көпен Аяна Русланқызы

Султанбаева Шапагат Талгатовна

Турсунбай Амир

Амангелді Алтынай Советқызы

Анарбай Мәди

Дүйсен Ақбота,

Шайғали Диана

Ахметхан Есмақан Төлегенұлы

 

Абдинаби Толғанай Жақсылыққызы

Джазылбекова Алуа

Сайлауке Айбек Алмабекұлы

Ахмуллаева Гульясмин

Батырбай Бибарыс Мухитдинұлы

Дуйсенбай Марал Ержанқызы

Надаева Валерия Олеговна

Аманова Шахзадам Абдулиновна

Азат Еркебұлан Ерболатұлы

Боранбек Ислам Талғатұлы

2 орын Арунова Нұрсұлу,

Рахман Гаухар

Есенбай Айдана

Әділжан Аманат

Муқтар Раушан Мейіржанқызы

Айбек Камила,

Айбек Малика

Қанатұлы Алдияр

Аяған Азамат

Дәулетхан Нұрбол Нұржанұлы

Аманжол Балауса Сайлыбайқызы

Байдавлет Медина Ермекқызы

Жікпел Нариман Талғатұлы

Сансызбаев Мансур Ринатович

Токтарбек Алтынай Русланқызы

Абубакир Мирас Сабитұлы

Алтайұлы Абылай

Бауржанқызы Азиза

Егізбай Аида Болатқызы

Ержанқызы Айбану

Ерикқызы Марал

Раимбекова Алуа Шынарбекқызы

Темірхан Камилла Қайратқызы

Бақкелді Ақнұр

Ерпайыз Айару Батырбеккызы

Есенгельдин Азамат Шалқарұлы

Смыкова Мадина Бауыржановна

Әбдіхалықова Еркежан Рахатқызы,

Әшірбай Аяулым Бейбітқызы

Досмайл Сая

 

Камен Диана

Баймахан Арнұр

Бауыржан Ерасыл Қайыржанұлы

Бүркітбай Алихан Асылханұлы

Ғабитова Зере Қайратқызы,

Жаркенаев Ерсұлтан Маратұлы

Ережеп Алдияр

Ерланқызы Әдия

Жеңісова Айзере Бақытжанқызы,

Қадырханова Еркеназ Берікханқызы

3 орын Серіков Айбек

Атабай Диас

Мейрамбек Тоғжан Нұрғалиқызы

Әбдәлі Жанерке

Әбен Жарқын Жандосұлы

Құрымбай Бірғаным Ержанқызы

Садықан Дана,

Асылбекова Самира

Ниязбек Алия Сейылханкызы

Шалғынқызы Әдемі

Арманұлы Нұрәли

Асылжан Ақан

Багитжан Анель

Муканова Жазира Бауыржановна

Өтегенқызы Көркем

Адилбекұлы Бибарыс,

Нұржанұлы Қабанбай

Ринатқызы Айкүн

Төлеубекұлы Нұрасыл

Бакман Айсұлтан Жеңісұлы

Мұратәлі Мадина

Сайлаубек Аружан Сағымбекқызы

Сайлыбай Фариза Мәжипқызы

Серікжан Ералы

Алашбаева Алуа,

Сингаевская Екатерина

Әлпеміш Абылай,

Қыдырбек Алина

Жакупова Асия

Жексен Гүлназ Ерболатқызы

Ахмедбек Әмина Қожамұратқызы

Болатов Джахангир

Даулетхан Дания Ынтымаққызы

Жылқыбай Ілияс

Шәкәрім Айару Саятқызы

Төлеуғазықызы Ақмарал

Тлек Әли

Сенбаев Бекзат Бахтиярович

Өмірзақ Арайлым

Молдабек Маржан Ғалымқызы

ЖАУАП ҚАЛДЫРУ

Пікіріңізді енгізіңіз!
мұнда сіздің атыңызды енгізіңіз