«ҮЗДІК ҒЫЛЫМИ ЖОБА-2021» АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БАЙҚАУЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗДАР ТІЗІМІ

0
3488
21\22 Физика-математикалық (секциялар: физика, математика, информатика, экономика); Ғылыми-жаратылыстану (секциялар: биология, химия, адам денсаулығы, тб); Лингвистикалық (секциялар: әдебиеттану, тіл білімі); Гуманитарлық (секциялар: тарих, өлкетану, этномәдениеттану).
1 орын Қораласбаев Ерасыл,

Бегалы Нұрдаулет Ерболұлы,

Мауия Азамат,

Құрманжан Ақпейіл Есболқызы,

Султангалиев Ернар

Ескербекова Алма Нұрғалиқызы

Бошай Аяулым Ерланқызы

Жұмағали Аяулым Сәбитқызы

Мамматханов Расул

Садыканова Нурила

Аманова Аянат Данияровна,

Нұрлан Бинұр Бағланқызы

Иса Алсу Русланкызы

Еркінбай Жанерке,

Айтолқын Мусақызы

Толеутаева Альнура Бектолеуовна

Амирбек Марғұлан Бауржанұлы

Жұмабайқызы Ақбота, Мукашев Алдияр

Әбдімажитова Жұлдыз

Серикбай Ақниет Сейтжанқызы

Мухамедрахымова Диана,

Ғабиденұлы Досымхан

Ақпанова Әдеміай Жанарбекқызы

Сайын Елжан Жеңісұлы

Исматуллаев Жамиль

Алмасбек Меруерт Алмасбекқызы

Докуртова Лейла Жанибекқызы

Жеңіс Аяла Нұрланқызы,

Жұман Айдана Еркебұланқызы

Қазыбай Аяулым

Жұмабек Жәния Дәуренқызы

Сайын Кәусар Жанатқызы

Нұрлан Діннұр Бағланұлы

Ақанова Жұлдызай Бейбітқызы,

Түгелова Айнұр Асхатқызы

Алтынбекова Ақбота,

Амиркулова Камилла

Амангелдиева Арайлым

Байтурбай Арсен Арманұлы

Бейсенғали Алан

 

2 орын Осинин Антон  Андреевич,

Аширбеков Адиз Асылханович,

Нұрдәулет Әлия Мейрамқызы,

Тоқтасын Шолпан Тынысбекқызы,

Дидарұлы Бексұлтан,

Әбдәлі Диас Ғалымжанұлы

Джалгасбекова Айару

Ақылбек Эленора

Арманқызы Еңлік

Орынбек Айтолқын

Алимжанова Шахсанам Алимжановна,

Қуандыққызы Айбану,

Жақсылыққызы Мадина,

Шерім Сымбат Дәуренқызы,

Послушной Олег Вадимович

Балгожанова Актлек Сериковна,

Шалқарқызы Сая

Тюрикова Ксения Владимировна

Оңталапова Аружан Дастанқызы

Құралбаева Арайлым Берікқызы

Бекболатова Алина

Нұрым Аийша Ерғалымқызы

Асқарқызы Ақбота

Дарханқызы Інжу

Мубаракова Зарина

Юсупов Ақтамберді Сейфоллаұлы

Майранбаева Мөлдір Нұрланқызы

Керімханова Альмира Мұратқызы

Абдыуалиева Айдана Нұрлановна

Аханова Гүлнұр Нұрланқызы

Әбутәліп Шұғыла Сапарқызы

Сатыбалдиева Аяжан Төлегенқызы

Болатбек Инабат

Дрижак Данил Сергеевич

Кабирова Айдана,

Серікқызы Аяулым

Нүсіпжан Тоғжан Есейқызы

Тұраш Ақбота Қайратқызы

Тайбукенова Әдемі

Кан Дарья Александровна

3 орын Тасполатов Айбек,

Надырова Диана

Ибрайхан Жанерке Ғабитқызы

Қойчыбаева Ақбота Бағланқызы,

Чалдовбай Аяжан Ержанқызы

Шаймұратова Шұғыла

Рамазанова Азиза

Олжабай Айбол

Штоббе Антон Денисович

 

Ғазизов Өркен Есетұлы

Емельянов Дэниил Сергеевич

Сырлан Бексұлтан Нұржанұлы

Толеутаева Альнура Бектолеуовна

Рахимберлин Алдияр Алмасулы

Мұратбекұлы Нарғозы

Нукушева Айым

Әбдімажитова Жұлдыз Алматқызы

Ермағамбетов Думан Муратұлы

Масимова Наргиза Хожахуновна

Қуанышқалиева Ақұштап Сағынышқызы

Нурмухаметова Радмила Мундашевна

Жиенбек Нұрислам

Арғынова Баян

Меделханова Ақерке,

Смагулова Диана

Кусаинова Айым Айтугановна

Ташимова Айзере

Қалқаман Салтанат Талғатқызы

Жеңісбек Мадияр Алтынбекұлы

Қалабай Шолпан Айбекқызы

 

Смағұл Маржан Ержанқызы

Меллат Ерасыл

Ихсанова Азиза

Франк Анастасия Владимировна

Тұрғанбек Таңшолпан

Абдулжанова Ильминур

Дрижак Данил Сергеевич

Тойшибекова Баян Бахтыбековна

Саметаева Айдана,

Саринова Жания

ЖАУАП ҚАЛДЫРУ

Пікіріңізді енгізіңіз!
мұнда сіздің атыңызды енгізіңіз